Hotel Raspenava Zámeček
Hotel Zámeček ubytování Raspenava Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Hotel Zámeček / Raspenava

Hotel Zámeček se nachází v zámeckém parku 3 km od Frýdlantu v Raspenavě a nabízí panoramatické výhledy na Jizerské hory.  Hotel Zámeček v Raspenavě nabízí ubytování v příjemném prostředí obklopen přírodou Jizerských hor.

Ubytování
Hotel Zámeček v Raspenavě má kapacitu 49 lůžek ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízení, TV+SAT a s možností přistýlky. V hotelové části je možnost parkování v uzavřeném areálu. Firmám či různým agentůrám jsou nabízeny vybavené prostory pro jednání, pořádání seminářů a školení. Ve společných prostorách hotelu Zámeček v Raspenavě je dostupné bezplatné Wi-Fi a v prostorném salonu hrává hudba k tanci.

Restaurace
V prostoru hotelu Zámeček v Raspenavě je k dispozici restaurace, která je otevřená denně a jídelní lístek nabízí výběr z české i zahraniční kuchyně.

Okolí
Okolí hotelu Zámeček v Raspenavě ma jistě hostům co nabídnout. Ve Fýdlantském výběžku se nachází mnoho míst, které lze navštívit. Za zmínku stojí město Frýdlant s gotickým hradem a zámkem. Dalším cílem jsou Hejnice se známým poutním místem - bazilikou navštívení Panny Marie. Nedaleko Hejnic se nachází lázeňské městečko Libverda s léčivými prameny.
Hotel Raspenava Zámeček - Služba na recepci je 24 hodinHotel Raspenava Zámeček - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Raspenava Zámeček -  je k dispozici připojení na internetHotel Raspenava Zámeček - K hotelu přísluší parkovištěHotel Raspenava Zámeček - disponuje restauracíHotel Raspenava Zámeček - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Raspenava Zámeček - přijímá kreditní karty VISAHotel Raspenava Zámeček - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Raspenava Zámeček - přijímá kreditní karty JCBHotel Raspenava Zámeček - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Raspenava Zámeček - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Raspenava Zámeček - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Raspenava Zámeček - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Raspenava Zámeček - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou